המומחים בישראל לבניית אתרי shopify

אפליקציית Drop Shipping בShopify

פורסם בתאריך מאי 29 2017

החלום הרטוב של כל מי שמוכר אונליין הוא דרופ שיפינג!

הרבה זמן שאלתם אותנו אם יש אפליקציה קיימת של Drop Shipping מאלי אקספרס, ולצערנו המון זמן לא היה משהו מספיק טוב שיכלנו להמלית לכם.
לאחרונה, Oberlo שידרגו את המערכת שלהם, והם מציעים כרגע שירות מעולה של Drop Shipping וחיבור אוטומטי לAli Express. בעזרת החיבור, אתם יכולים לעשות חיפושים מעולים באליאקספרס, ולשלוף פריטים שמתאימים לחנות שלכם.
תוכלו להעתיק מידע, או לשכתב תכנים בתוך המוצרים, ולאחר מכן, אפילו אפשרי בגירסת הבטא שלהם, גם לעשות שילוח אוטומטי. מה שמותיר לכם רק לעשות שיווק לאתר, לא תצטרכו להתעסק עם מלאי ומשלוחים.

טיפים למתחילים בShopify עם דרופ שיפינג

אם אין לכם חנות אינטרנטית, ואתם מתלהבים מהאפליקציה, ורוצים לפתוח אתר בגללה, מומלץ לחשוב לפני ההקמה, באיזה תחום אתם מתמקדים, ולא לעשות סתם חנות של אוסף של דברים שאהבתם. צריך שאתר יהיה עם "קו" מסויים. ולא סתם "כולבו". כמו כן, מומלץ לשים לב, לא לקחת מוצרים עם תמונות שיש עליהם לוגו של חנות מאלי אקספרס, כי זה נראה ממש לא טוב.
מומלץ לבחור פריטים שדמי המשלוח שלהם הם בחינם, כדי שיהיה קל לחשב את עלויות השילוח. במידה ואין פריטים כאלה עם משלוח חינם, בתחום שאתם מחפשים, אז מומלץ לגלם במחיר את עלויות המשלוח.
ניתן לשלב את Oberlo עם אתרי Shopify בעברית. החיסרון היחיד הוא שלא ניתן פשוט להעתיק את התכנים מאלי אקספרס, וצריך כל מוצר לתרגם. בעוד שאם האתר באנגלית, אז פשוט אפשר לקחת את כל תיאור המוצר כמו שהוא מאליאקספרס. את שם המוצר תמיד מומלץ לשנות כיוון שבאליאקספרס הוא ארוך ומלא במילות חיפוש, ובאתרים שאינם Market Place לא נותנים את כל המילים בכותרת המוצר (בשם המוצר).
 

פוסטים קודמים

 • המדריך המלא להקמת חנות בShopify

  Jun 02 2017

  רוצים לבנות חנות בShopify ולא יודעים איך להתחיל? מוגש כאן לפניכן המדריך המלא להקמת חנות בshopify הכולל סרטונים ומחולק לשלבים שצריך, החל מ...

 • אפליקציית Drop Shipping בShopify

  May 29 2017

  החלום הרטוב של כל מי שמוכר אונליין הוא דרופ שיפינג! הרבה זמן שאלתם אותנו אם יש אפליקציה קיימת של Drop Shipping מאלי אקספרס, ולצערנו המון...

 • סליקה בShopify

  Apr 30 2017

  כדי לסלוק כרטיסי אשראי בShopify תצטרכו לבצע את הדברים הבאים:1. חיבור לחברת סליקה: ישראכרט, ויזה או לאומי קארד. 2. חיבור חברת תשתית סליקה...

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו במייל

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו לקבלת עידכונים חמים למייל